Może jednak kubek?

Oczywiście jeśli poszukujemy jakiegoś gadżetu reklamowego, to warto się zgłosić do firmy, która profesjonalnie zajmuje się ich przygotowywaniem. Wówczas nie tylko będziemy mogli liczyć na perfekcyjne wykonanie, ale także na różnego rodzaju podpowiedzi, dzięki którym łatwiej będzie nam się zdecydować, na jaki gadżet powinniśmy się skusić. Jeśli chcemy mieć coś, co posłuży naszym klientom dłużej niż rok, a jednocześnie co chwilę będzie im przypominało o naszym istnieniu, to może powinniśmy się zdecydować na kubek?

Coś tradycyjnego?

Przede wszystkim do wyboru będziemy mieli tradycyjnie wykonane kubki, a więc takie, na których będzie naniesiona grafika, z logo naszej firmy, z odpowiednio dobranymi i obrobionymi zdjęciami, a nawet możemy się pokusić o dodanie adresu i numeru telefonu jakimś drobniejszym drukiem. Wówczas klient otrzyma od nas coś funkcjonalnego, a my będziemy mieli pewność, że jest to coś, na czym bardzo dokładnie widać nasze dane, a więc nie idzie ich przeoczyć. Taki kubek może mieć różne wielkości, a dodatkowo jeszcze może być ładnie zapakowany, więc możemy go spokojnie podarować w ramach podziękowania za lojalność, albo z okazji rocznicy działalności firmy.

Coś niecodziennego?

Jeżeli uważamy, że zwykłe kubki są nudne i niczym już nie zaskakują, to możemy zdecydować się na tzw.

kubki magiczne. Przez większą część czasu będą one czarne, a dopiero po zalaniu gorącą wodą będzie się pojawiała grafika prezentująca naszą firmę. Oczywiście minusem takiego kubka jest to, że logo nie będzie na nim widoczne przez cały czas, jednak jego niecodzienność może się przyczynić do tego, że jego posiadacz chętnie będzie się nim chwalił przed innymi osobami, a więc nasza reklama tutaj także dotrze do szerszego grona odbiorców. Kubki są często używane przez różne osoby, do tego są bardzo wytrzymałe, a więc może się okazać, że klient, który otrzyma od nas taki przedmiot, będzie z niego korzystał przez kolejne lata, dzięki czemu w ten sposób będzie też promował korzystanie z naszej firmy. Warto zajrzeć na stronę internetową firmy, która oferuje nam przygotowanie gadżetów reklamowych. Może się okazać, że znajdziemy tam wiele podpowiedzi, a więc też znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie.

Możemy wybrać również siatki materiałowe, pendrive, koszulki, czapki, a to wszystko po to, aby móc jak najlepiej reklamować swoją firmę.